Bugün: 28 Haziran 2022 Salı
Favorilerime Ekle | Künye | Reklam
Ana Sayfa | YH Gündem
Print Al

Memorial Sağlık Grubu'ndan yeni marka

5 Temmuz 2012 Perşembe::

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’yi ikinci markası olan “Medstar” ile tanıştırıyor.

Yazı Boyutu : A A A A

Uluslararası kaliteli sağlık hizmetlerinin öncüsü Memorial Sağlık Grubu, SGK anlaşmalı hastaneler zincirinin ilk halkası “Medstar”ı Antalya’da hayata geçirdi.

 

Medstar Hastaneler Grubu tüm branşlarda SGK’lı hastaların hizmetinde olacak. Türkiye genelinde yaygınlaşması planlanan Medstar zincirine, her yıl 3 yeni hastanenin katılması hedefleniyor.Memorial Sağlık Grubu ikinci markası “Medstar’ı, Memorial’ın Akdeniz Bölgesi’ndeki yeni yatırımlarını ve Antalya’da hizmete giren Türkiye’nin en gelişmiş kanser merkezini 04 Temmuz 2012 Çarşamba günü Rixos Downtown Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu. 

 

Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç “Memorial yeni markası Medstar ile Türkiye’de kaliteli sağlık hizmetine ulaşmak isteyen herkesin yanında olacak” dedi ve yatırımlara ilişkin bilgiler verdi.Antalya An-deva artık MedstarMemorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç “2011 yılında çoğunluk hisselerini aldığımız Antalya’nın köklü sağlık kuruluşu An-Deva, etik ve kaliteli sağlık hizmeti sunumuna bundan böyle Medstar adıyla devam edecek. Memorial vizyonu ile mimarisi ve teknolojisi değişen, gelişen An-Deva; 3 hastanesi ve bir tıp merkezi ile Akdeniz Bölgesi’nde Medstar Hastaneler Grubu’nun ilk temsilcisi olarak hizmet verecek. Güçlü akademik kadrosu ile Medstar Hastaneler Grubu ile Akdeniz Bölgesi’ne yepyeni bir sağlık anlayışı getiriyoruz” dedi.Medstar Türkiye’nin markası olacakUğur Genç “Medstar markasının tüm Türkiye’de SGK’lı hastalara hizmet vereceğini belirterek, “Memorial Sağlık Grubu’nun SGK’lı hastaneleri Medstar markası ile hayata geçiyor. Başta Anadolu’nun büyük şehirlerinde olmak üzere yılda 3 Medstar Hastanesi’ni bünyemize katmayı planlıyoruz. Etik, kaliteli sağlık hizmetlerimize her kesimden insanın ulaşabilmesi için Memorial Sağlık Grubu’nun 2. markasını oluşturmaya karar verdik.  Bundan böyle Memorial Sağlık Grubu olarak büyümeyi sürdüreceğiz ve ikinci markamız Medstar’la da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor olacağız.Antalya Türkiye’nin onkoloji üssü olacak
Memorial Antalya Hastanesi ile başlayan Antalya yatırımlarımız, Medstar ile devam ediyor. Medstar Hastaneler Grubu bünyesinde Türkiye’nin en kapsamlı ve gelişmiş kanser merkezini hizmete açtık. Medikal onkoloji, hematoloji ve kemik iliği nakli, radyasyon onkolojisi, girişimsel radyoloji, nükleer tıp ve onkolojik cerrahi branşlarını Medstar Antalya Kanser Merkezi çatısı altında topladık. Birbirinden değerli 11 profesör ve 3 doçentten oluşan akademik doktor kadrosunu kanser merkezimizde bir araya getirerek, “konsey yaklaşımı” felsefesi ile tüm kanser türlerinin tanı ve tedavisini multidisipliner yaklaşımla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde de tıbbi onkoloji branşı hizmet vermeye başlayacak” dedi.22 milyon dolarlık onkoloji yatırımıMedstar’ın Antalya’daki yatırımlarına dikkat çeken Uğur Genç, “Şu ana kadar 15 milyon dolarlık yeni yatırım yaptık. 1 yıl içinde de 15 milyon dolarlık daha yatırım hedefliyoruz. Bu tutarın 22 milyon doları kanser merkezimize ayrılmış durumda. Onkoloji ileri teknoloji ürünü cihazların kullanımını gerektiren çok özellikli bir alan olduğu için, yatırımımızın en büyük kısmını buna ayırdığımızı söyleyebilirim.
Yorumlar
Yorumlarınızı yazmak için tıklayın>>
Bu haber için henüz yorum yapılmamış.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İktibas Yazarlar

Namaz Vakitleri
İnsan Kaynakları
Şirket Kültürü
Kişisel Gelişim
Liderlik
İş Yönetimi
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Künye | Bize Ulaşın | Gizlilik İlkeleri
Copyright ©2012 yonetimhaber.com | | info@yonetimhaber.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz © 2011-2012, Tüm Hakları Saklıdır.