Bugün: 24 Nisan 2024 Çarşamba
Favorilerime Ekle | Künye | Reklam
Ana Sayfa | İnsan Kaynakları
Print Al

CarrefourSA İşe Alım ve Yetenek Merkezi açıldı

15 Aralık 2023 Cuma::

İstanbul’da Zincirlikuyu CarrefourSA Mini Mağazasında açılan ‘İşe Alım ve Yetenek Merkeziyle görevli ve yönetici pozisyonları iş görüşmelerini tek bir noktadan gerçekleştirecek olan CarrefourSA, işe alım süreçlerini daha hızlı ve esnek bir hale getirmeyi hedefliyor.

Yazı Boyutu : A A A A

Türkiye’de 30’uncu yılı geride bırakırken, 55 ilde, 1000’den fazla mağaza ve 11 bine yakın çalışana ulaşan CarrefourSA, sürdürülebilir insan kaynağı yönetimi için de yatırımlarına devam ediyor. Yılda online ve fiziksel mağazalarında 164 milyon ziyaretçiyi ağırlayan market, dijital dönüşümle birlikte yetenek yönetimi süreçlerini de geliştiriyor.

“İnsan kaynağı en değerli varlığımız”

"CarrefourSA olarak, insan kaynağımızı en değerli varlığımız olarak görüyoruz. ‘Doğrusu’ vizyonumuzla hayata geçirdiğimiz CarrefourSA İşe Alım ve Yetenek Merkezi de insan kaynağımıza olan inancımızın ve bağlılığımızın bir göstergesi” diyen CarrefourSA İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Bahar Tura, “İşe alım süreçlerimizi daha etkin hale getirerek, yeni yetenekleri şirketimize çekmek ve onların kariyerlerini desteklemeyi amaçladık.” ifadelerini kullandı.

CarrefourSA İşe Alım ve Yetenek Merkezi açıldı

“İstihdam oluşturma noktasında ulaşılabilir bir yapı sağlayacağız”

Tura, “Şirketimizin sürdürülebilir başarısında çalışanlarımızın işlerine olan bağlılığını, motivasyonunu ve gelişimini desteklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşe alım ve yetenek yönetimi süreçlerimizin daha hızlı ve esnek bir hale gelmesi, hem adaylar hem de şirketimiz için önemli bir avantaj sağlayacak. Bu merkez, adayların başvurularını daha hızlı değerlendirmemize ve doğru adaylarla daha hızlı buluşmamıza olanak sağlayacak. Aynı zamanda, adayların daha kaliteli bir iş görüşmesi deneyimi yaşamalarını sağlayacak. Şu anda İstanbul’da ilkini açtığımız merkezi farklı bölge ve şehirlerde de hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede, CarrefourSA’nın istihdam oluşturması noktasında daha ulaşılabilir bir yapı sağlamış olacağız” dedi.

Yapılan açıklamaya göre, CarrefourSA İşe Alım ve Yetenek Merkezi hafta içi 5 gün 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek. İş fırsatları için randevu almadan da ziyaret edilebilecek Merkezin adresi: İstanbul Zincirlikuyu CarrefourSA Mini Mağazası- Büyükdere Cad. No:118 Esentepe-Şişli (Gayrettepe Metro İstasyonu Çıkışı).

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar
Yorumlarınızı yazmak için tıklayın>>
Bu haber için henüz yorum yapılmamış.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İktibas Yazarlar

Namaz Vakitleri
İnsan Kaynakları
Şirket Kültürü
Kişisel Gelişim
Liderlik
İş Yönetimi
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Künye | Bize Ulaşın | Gizlilik İlkeleri
Copyright ©2012 yonetimhaber.com | | info@yonetimhaber.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz © 2011-2012, Tüm Hakları Saklıdır.